Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Super 8 Anamosa 3***, Anamosa

Snadná online rezervace Super 8 Anamosa a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Anamosa bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Super 8 Anamosa (Hotely), ubytování Anamosa, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Super 8 Anamosa. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Super 8 Anamosa může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Super 8 Anamosa se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Super 8 Anamosa vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.4

Super 8 Anamosa 3*** (Hotely), Anamosa

100 Grant Wood Drive, Anamosa, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Super 8 Anamosa
Super 8 Anamosa 1Super 8 Anamosa 2Super 8 Anamosa 3Super 8 Anamosa 4Super 8 Anamosa 5Super 8 Anamosa 6Super 8 Anamosa 7Super 8 Anamosa 8Super 8 Anamosa 9Super 8 Anamosa 10Super 8 Anamosa 11Super 8 Anamosa 12Super 8 Anamosa 13Super 8 Anamosa 14Super 8 Anamosa 15Super 8 Anamosa 16Super 8 Anamosa 17Super 8 Anamosa 18

This Anamosa, Iowa hotel is just off US-151 and a mile from the National Motorcycle Museum. It serves a continental breakfast every morning and offers free Wi-Fi access.

Cable TV with HBO is in all rooms at Super 8 Anamosa. The rooms are also equipped with a refrigerator and a coffee maker, and include helpful amenities like an iron and a hair dryer.

The front desk at the Anamosa Super 8 is staffed 24 hours a day and offers fax and copying services. Meeting and banquet rooms are also available on site.

Wapsipinicon State Park is 3.7 miles from Super 8 Anamosa. The Historic Anamosa State Penitentiary is 1.7 miles away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Super 8 Anamosa)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Automat (nápoje), Automat (občerstvení)

Bazén a wellness

Vířivka/ jacuzzi

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně

Úklidová služba

Denní pokojová služba

Zázemí pro business

Fax/kopírka

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Super 8 Anamosa)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Super 8 Anamosa)

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.